Skriv ut Side

Kontakt oss

Adresse:

Sand skole, Fjellbygdveien 33,9056 Mortenhals

 

Telefoner

  • Kontor: 77728740
  • Rektor: 77728741, mobil: 48079233
  • Inspektør: 77728742
  • Rådgiver: 77728743
  • Småtrinn/mellomtrinn: 77728746
  • U-trinnet: 77728745
  • Vaktmester: 47453108
  • Fax: 77723344

 

E-post

Rektor:

  • Myhre Roy-Arne: rektor@sandskole.no

Inspektør:

  • Hansen Frode: frode@sandskole.no

Rådgiver:

  • Strand Inger: inger@sandskole.no

Kontorfullmektig:

  • Fredrik Nordnes: Kontoret: kontoret@sandskole.no

Vaktmester

  • Hansen Tommy: vaktmester@sandskole.no

 Lærere:

  • Uteng Hanne: hanne@sandskole.no – kontaktlærer 1-3. trinn
  • Terese Lian Nordnes: terese@sandskole.no – kontaktlærer 1-3.trinn
  • Olsen Stina: stina@sandskole.no – kontaktlærer 4. og 5.trinn
  • Gullesen Joachim: joachim.gullesen@sandskole.no – kontaktlærer 6-7.trinn
  • Skaalvik Siri : siri@sandskole.no – kontaktlærer 8. trinn
  • Brønseth Torfinn: torfinn@sandskole.no – kontaktlærer 9. trinn
  • Mosli Lasse: lasse@sandskole.no –kontaktlærer 10. trinn
  • Winje Brith: brith@sandskole.no –  Hovedtrinnleder barnetrinnet
  • Nilsen Frode: frode_N@sandskole.no – timelærer
  • Løvheim Mona M: mona@sandskole.no
  • Jacobsen Torun: torun@sandskole.no
  • Schanke Roger: roger@sandskole.no
  • Myreng Rune: rune@sandskole.no
  • Riise Bente: bente@sandskole.no
  • Strand Inger: inger@sandskole.no –. Hovedtrinnleder ungomstrinnet og rådgiver
  • Østerås Nina: nina@sandskole.no
  • Frode Steen – frode.steen@sandskole.no
  • Vivian Sørli Olsen – vivian@sandskole.no

 

Assistenter:

  • Hansen May Britt : maybritt@sandskole.no
  • Iversen Ellen Irene: ellen.iversen@sandskole.no (permisjon)
  • Jensen Lene Nordhus: lene@sandskole.no
  • Heimro Helle: helle.heimro@sandskole.no
  • Furumo Monica: monica.furumo@sandskole.no
  • Karoline Jensen: karoline@sandskole.no
  • Tobias Fagerli: tobias@sandskole.no

 

Renholder:

  • Kham-in Amphaphon  Renholdere: renholdere@sandskole.no
  •  Andreassen Mona

Hvor er vi?

Permalenke til denne artikkelen: http://web.sandskole.no/?page_id=132


Hit Counter provided by brochure holders